Kawa – jedni cenią ją za właściwości pobudzające, drudzy ze względu na wyjątkowy smak i aromat. My zdecydowanie zaliczamy się do tej drugiej grupy. Filiżanka z parującym czarnym napojem od zawsze kojarzy nam się z chwilami relaksu, momentami błogiego spokoju. 

Ale kawa to też przywoływanie na myśl spotkań w gronie wyjątkowych, kochanych osób. Od razu przed oczami mam obraz chwil spędzanych w domu rodzinnym, z mamą. Przy kawie i domowym cieście. Chwile, kiedy jesteśmy tylko my dwie. Matka i córka.
Z drugiej strony, aromat kawy przywołuje na myśl chwile spędzone z przyjaciółmi, kiedy w luźnej atmosferze, gawędzimy o tym, co u nas. 

Jak widać, kawa to idealny trunek. Pasuje do każdej sytuacji. Do każdego spotkania 🙂

Kilka dni temu, z bananem na twarzy, otworzyłyśmy paczuszkę z zestawem mini kaw i herbat. Zielona Kawa zadbała o to, aby każda chwila miała swój specyficzny i wyjątkowy smak i aromat.

Dobra natury z różnych zakątków świata, zamknięte w małych torebkach. Idealne na prezent. Powinny znaleźć się w każdej kuchni i wypełnić swoim zapachem każdy dom 🙂

 

 

Marta 🙂

 

Spodobało Ci się Przy Stole? Udostępnij!                                                              

2 odpowiedzi do “DWIE KAWY, PROSZĘ!”

  1. ….też lubie smak kawy zwykle by sie odprężyć w popołudnie ale szczerze nie w każde popołudnie bo straciło by to smak relaxu :)… pozdrawiam Madzia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *